GKS GRUP kendi iş hedeflerini profesyonel Ekipleri ile sürdürmektedir. Projelerini ve çalışmalarını Geniş topluma faydaları getirmek için çalışan bir sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak kendini geliştirmeye bu aşamada kesin olarak kararlıdır. Biz müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz, yanı sıra geniş toplum ile birlikte adil ve yapıcı ortaklıklar kurmaya çalışmaktayız.


Sosyal sorumluluk Etkenlerimiz ;
 

Çevre Koruma ve Çalışma Bilinci
 

Gks Grup firması olarak bugüne odaklı çalışmalar düzenleyerek, her zamankinden daha fazla, Çevreyi en iyi ve en güvenli şekilde yapılandırmak için birlikte büyük bir ekip çalışması içinde titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Biz sarf doğal kaynakların kullanımını azaltmak ve iş faaliyetleri veya ürünlerimizi kullanarak kaynaklanan herhangi bir olumsuz çevresel etkilerini en aza indirmek için proaktif adımlar atmayı taahhüt ediyoruz. 

Adil ve Güvenli Çalışma Ortamı Sağlanması

 

Gks Grup şirket çalışanları olarak sadece güçlü kavram niteliği ile yolumuza hız kesmeden devam etmekteyiz. Personellerimiz hem profesyonel hem de kişisel başarı ve büyüme kavramı içerisinde şirketimizin sunduğu kurallar çerçevesinde işlemlerini sürdürmektediler. GKS GRUP olarak, her

çalışanımıza adil, güvenli ve teknolojik olarak gelişmiş bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 

 

Etik iş Düzeni ve Toplantılar

 

GKS GRUP Bütün müşterileri, tedarikçileri ve diğer ortaklarla tüm etkileşimleri ile bütünlük içerisinde harekete kararlıdır. Biz tüm işlerimizin özenli ve sorunsuz olması için elimizden geleni yapacağız. Hizmet beklentilerini ve teslimatların problemsiz olması için daimi olarak toplantılar düzenlenmektedir


 

 

Yerel Toplulukların Desteklenmesi

  
Kurumsal firma kurumsal kimlik niteliğinde iyi adımlar gerekmektedir. GKS GRUP yaşamın kalitesini artırmak ve çalıştıkları alanlarda ve çevresinde daha zayıf grupları desteklemeye yardımcı olmaya her zaman bu bilinç ile yolunu sürdürmektedir.