#

Hakkımızda

gksguvenliksistemleri.com.trGKS Grup Bayisi olan GKS Kamera Sistemleri. Firması adı altındaGüvenlik Kamera Sistemleri ve Güvenlik Alarm Sistemleri ev Alarm Sistemleri hizmetlerini 2004 yılından bu yana istanbul ve ilçelerinde sürdürmektedir. 

Siz Müşterilerine En iyi Hizmeti Sunan Güvenlik Kamera Sistemleri Alanında uzman kadrosu ile Güvenlik Kamera Montajları ve buna benzer Güvenlik Alarm sistemleri Ev Alarm Sistemleri, Ofis Alarm Sitemleri, Araç Alarm ve Güvenlik Sistemleri hizmeti sağlamaktadır. 

Gks Grup adı ile 2004 yılında yeni bir isim ve yeni kimlik ile şirketimiz yeni düzen'e adım atmıştır. Gks Grup firması Türkiye geneline Güvenlik kamera sistemleri içerisinde mevcut olan Tüm branşlarda hizmet sağlamaktadır. Firmamız Guvenlikkamerasistemleri.net web adresinde Güvenlik ihtiyaçlarınıza odaklı tüm güvenlik hizmetlerinin ürünlerini satışa sunmuş ve en uygun fiyatlı ürünleri sizlere tedarik etmektedir. 

Gks Grup firması yaptığı işlerle adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Firmamız Güvenlik branşında bir çok projeye imza atmıştır. Türkiye ve Dünya çapında tanınmış bir çok güvenlik firmaları ile iş birliği içerisindedir. 

Müşterilerimizin Yorumları